به عنوان یک ایرانی که تعطیلی کارخانه­ها و بی کار شدن کارگران برایم مهم است.کالای ایرانی، یعنی استقلال ایران و تولید کنندگان باید،کالای با کیفیت تولید کنند.

امیر مهریزدان کارگردان فیلم “باربر نمونه” در گفتگو با دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه نقش اول، به معرفی این فیلم داستانی پرداخت و گفت: باربر نمونه، به سفارش مدرسه سینمایی عمار و با موضوع کالای ایرانی ساخته شده است. از اول هم بنا بر این بود که این فیلم کوتاه باشد تا امکان پخش زیاد آن و اثرگذاری بیشتر آن بر روی طیف وسیع مخاطب، اتفاق بیفتد.

وی در ادامه به انگیزه ساخت این اثر به تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری عده زیادی از کارگران پرداخت و گفت: به عنوان یک ایرانی که تعطیلی کارخانه­ها و بی کار شدن کارگران برایم مهم است.کالای ایرانی، یعنی استقلال ایران و تولید کنندگان باید، کالای با کیفیت تولید کنند.

امیر مهریزدان در پایان گفت: شبکه ایران کالا، بیشتر متمرکز شده بر بحثهای مالی و اقتصادی و کمتر در آن  برنامه های جذاب در خصوص کالاهای مرغوب ایرانی می­بینیم. این شبکه باید آینه غرور ملی ما در عرصه تولیدات داخلی باشد. همچنین، جشنواره نقش اول باید زمینه‌ای را فراهم کند تا کارهای خوب و افتخارآفرین، ادامه پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه