اصراف در منابع طبیعی کره زمین باعث نابودی زمین خواهد شد و با زدن یک کلید برق و اصراف در مصرف آن باعث می‌شود تا آینده‌ای تاریک برای نسل‌های بعد ایجاد کنیم.

محمد خندان  در گفتگو با دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه نقش اول از علاقه شخصی خود به زمینه هنر اشاره کرد و گفت: در زمینه هنر علاقه خاصی داشتم و سعی کردم در کنار دیگر فعالیت‌هایم در فیلم سازی، فیلم نامه نویسی، بازیگری و عکاسی فعالیت داشته باشم. فیلم‌نامه‌هایی که کار کردم  بیشتر در زمینه سینمایی و فیلم کوتاه بوده و در ژانرهای کمدی، پلیسی، سیاسی و اجتماعی است.

وی از هدف از ساخت نماهنگ “مصرف” سخن گفت و افزود: در این نماهنگ سعی بر این داشتم تا نشان دهم آینده‌ای را که با اصراف می‌توانیم برای کشورمان و آیندگان رقم بزنیم چگونه است. این آینده با زدن یک کلید برق و اصراف در مصرف برق شکل خواهد گرفت و باعث می‌شود آینده‌ای تاریک برای نسل‌های آینده ایجاد کنیم و باعث نابودی زمین خواهد شد. این نماهنگ نمایش آینده است، که با مصرف زیاد منابع طبیعی چه آینده‌ای برای فرزندانمان رقم خواهیم زد.

خندان گفت: با توجه به اینکه این اثر بیشتر با کامپیوتر بوده و نیاز به لوکیشن خاصی نداشت با مشکلات جدی روبرو نشدیم.

محمد خندان از شبکه ایران کالا توقع دارد تا با پخش این اثر بتواند تاثیر کوچکی روی مردم کشور بگذارد تا باعث صرفه جویی نسبت به منابع طبیعی کشور شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه