نماهنگ “خروش” یک اثر انتقادی است و یکسری کارشکنی‌هایی در ساخت این اتفاق افتاد. اما تا جایی که امکان داشت، به جای سیاه نمایی، به رفع ناامیدی‌ها و ناعدالتی‌های اجتماعی پرداختیم.

محمد براتی در گفتگو با دبیرخانه جشنواره فیلم کوته نقش اول، ضمن معرفی خود افزود: از خراسان جنوبی  در این جشنواره شرکت کردم و بیش از یک دهه پیش، فیلم سازی را با حوزه هنری خراسان جنوبی آغاز کردم. همچنین چندین اثر مستند،داستانی و نماهنگ در کارنامه هنری خود دارم.

وی درباره نماهنگ “خروش” گفت: این نماهنگ بیشتر در واقع نقد درون گفتمانی با موضوع عدالت اجتماعی است و بیشتر کسب و کار، بانکداری و آسیب های اجتماعی را مورد توجه قرار داده است.در این نماهنگ سعی بر این داشته به جای آنکه سیاه نمایی کند امید آفرینی در جامعه باشد.

براتی با اشاره به اینکه تهیه کنندگی این کارتوسط حوزه هنری خراسان جنوبی است، به مشکلات ساخت این اثر هنری اشاره کرد و افزود: با توجه به مشکلات فیلم سازی در استان توانستیم، با حداقل امکانات، کار خوب و مورد قبولی را به جشنواره ارائه دهیم.این یک اثر انتقادی است و یکسری کارشکنی‌هایی در ساخت این اتفاق افتاد. اما تا جایی که امکان داشت، به جای سیاه نمایی، به رفع ناامیدی‌ها و ناعدالتی‌های اجتماعی پرداختیم.

محمد براتی در پایان گفت: با توجه به اینکه شبکه ایران کالا مخاطبین گسترده‌ای از تمام طیف و اقشار جامعه دارد، باعث بهتر دیده شدن اثار هنری می‌شود که این کار ارزشمندی است. این امر، فرصت و بستر بسیار خوبی برای دیده شدن است و تهیه کننده می‌تواند بازخورد کارخود را مشاهده کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه